KONST / Litografier / Färglitografi 13485280
nr 1348 5280
Gary Kuehn
(f. 1939), USA
Färglitografi, Signerad, numrerad 11/36. Oramat löst blad. Bladets mått: ca 49x66 cm
Gary Kuehn, amerikansk bildkonstnär född 1939, Plainfield, New Jersey.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 21 september 2020
kl 20:44:17
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Gary Kuehn
Läs mer om Gary Kuehn